Views Ticker (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: None
ca: Cap

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Up
ca: Amunt

en: Down
ca: Avall

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta
