Views Ticker (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Views
fi: Näkymät

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Normal
fi: Normaali

en: Up
fi: Ylös

en: Down
fi: Alas

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Fade
fi: Himmennä

en: Slow
fi: Hidas

en: Fast
fi: Nopea
