Views Ticker (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Up
gu: ઉપર

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
