Views Ticker (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: None
he: ללא

en: Views
he: היבטים

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Normal
he: נורמלי

en: Up
he: עולה

en: Down
he: יורד

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין
