Views Ticker (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Up
pt: Para cima

en: Down
pt: Para baixo

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Fade
pt: Desaparecer gradualmente

en: Slow
pt: Lento

en: Fast
pt: Rápido

en: One second
pt: Um segundo
