Views Ticker (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: None
da: Ingen

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Up
da: Op

en: Down
da: Ned

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Slow
da: Langsom

en: Fast
da: Hurtig
