Views Ticker (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Views
es: Vistas

en: Up
es: Arriba

en: Down
es: Abajo

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Fade
es: Desvanecer

en: Slow
es: Lento

en: Fast
es: Rápido
