Views Ticker (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: None
hr: Nema

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Normal
hr: Normalno

en: Up
hr: Gore

en: Down
hr: Dolje

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
