Views Ticker (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Views
ps: ليدنې

en: Vertical
ps: نېغ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
