Views Ticker (7.x-1.11) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Views
ar: الرؤى

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Normal
ar: طبيعي

en: Up
ar: اعلى

en: Down
ar: أسفل

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
