Views Ticker (7.x-1.11) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Views
az: Görünüşlər

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Up
az: Yuxarı

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
