Views Ticker (7.x-1.11) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: None
cy: Dim

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Up
cy: I fyny

en: Down
cy: I lawr
