Views Ticker (7.x-1.11) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Normal
el: Κανονικό

en: Up
el: Επάνω

en: Down
el: Κάτω

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Fade
el: Εξασθένιση
