Views Ticker (7.x-1.11) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Views
fr: Vues

en: Up
fr: Haut

en: Down
fr: Bas

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Fade
fr: Fondu

en: Slow
fr: Lent

en: Fast
fr: Rapide
