Views Ticker (7.x-1.11) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Views
it: Viste

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Normal
it: Normale

en: Up
it: Su

en: Down
it: Giù

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Fade
it: Dissolvenza
