Views Ticker (7.x-1.11) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: None
lv: Nav

en: Views
lv: Skati

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Normal
lv: Normāls

en: Up
lv: Augoša

en: Down
lv: Dilstoša

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi
