Views Ticker (7.x-1.11) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: None
nl: Geen

en: Views
nl: Overzichten

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Normal
nl: Normaal

en: Up
nl: Omhoog

en: Down
nl: Omlaag

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slow
nl: Langzaam

en: Fast
nl: Snel

en: One second
nl: Één seconde
