Views Ticker (7.x-1.11) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Views
oc: Vistas

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Up
oc: Naut

en: Down
oc: Bas

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita
