Views Ticker (7.x-1.11) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Up
pt: Para cima

en: Down
pt: Abaixo

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Fade
pt: Desvanecer

en: Slow
pt: Devagar

en: Fast
pt: Rápido
