Views Ticker (7.x-1.12) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: None
et: Puudub

en: Views
et: Vaated

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Normal
et: Tavaline

en: Up
et: Üles

en: Down
et: Alla

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal
