Views Ticker (7.x-1.12) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Views
fa: نماها

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Normal
fa: عادی

en: Up
fa: بالا

en: Down
fa: پایین

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Fade
fa: محو شدن
