Views Ticker (7.x-1.12) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Views
gl: Vistas

en: Up
gl: Arriba

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Slow
gl: Amodo

en: Fast
gl: Rápido
