Views Ticker (7.x-1.12) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Views
hu: Nézetek

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Normal
hu: Általános

en: Up
hu: Fel

en: Down
hu: Le

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slow
hu: Lassú

en: Fast
hu: Gyors

en: One second
hu: Egy másodperc

en: Very slow
hu: Nagyon lassú

en: Very fast
hu: Nagyon gyors

en: Two seconds
hu: Kettő másodperc

en: Three seconds
hu: Három másodperc

en: Four seconds
hu: Négy másodperc

en: Five seconds
hu: Öt másodperc

en: Ten seconds
hu: Tíz másodperc

en: 500 millisecond
hu: 500 milliszekundum
