Views Ticker (7.x-1.12) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: None
ja: なし

en: Views
ja: ビュー

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Normal
ja: ノーマル

en: Up
ja: 上へ

en: Down
ja: 下へ

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Fade
ja: フェード

en: Slow
ja: 遅い

en: Fast
ja: 速い
