Views Ticker (7.x-1.12) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Up
ku: سەرەوە

en: Down
ku: خوارەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
