Views Ticker (7.x-1.12) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: None
lt: Joks

en: Views
lt: Vaizdai

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Normal
lt: Normalus

en: Up
lt: Viršun

en: Down
lt: Žemyn

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė
