Views Ticker (7.x-1.12) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Down
my: အောက်သို့

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
