Views TimelineJS integration (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Read more
et: Loe edasi

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Tag
et: Sildid

en: None
et: Puudub

en: Views
et: Vaated

en: Text
et: Tekst

en: Dates
et: Kuupäevad

en: General configuration
et: Üldised seadistused

en: Field mappings
et: Välja mappingud
