Views TimelineJS integration (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Read more
fr: Lire la suite

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Tag
fr: Étiquette

en: None
fr: Aucun(e)

en: Views
fr: Vues

en: Text
fr: Texte

en: Headline
fr: Titre principal

en: Post Date
fr: Date de publication

en: General configuration
fr: Configuration générale

en: Body text
fr: Texte du corps

en: Field mappings
fr: Correspondances de champ
