Views TimelineJS integration (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Text
hy: Տեքստ
