Views TimelineJS integration (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Read more
is: Lesa meira

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Views
is: Gagnasýn

en: Text
is: Texti

en: Dates
is: Dagsetningar

en: Media Image
is: Margmiðlunarmynd
