Views TimelineJS integration (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Read more
pt: Ler mais

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Tag
pt: Etiqueta

en: None
pt: Nenhum

en: Text
pt: Texto

en: Headline
pt: Título

en: Dates
pt: Datas

en: General configuration
pt: Configuração geral

en: Field mappings
pt: Mapeamentos de campo

en: Media Image
pt: Imagem de Media
