Views TimelineJS integration (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Read more
sv: Läs mer

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Tag
sv: Etikett

en: None
sv: Ingen

en: Views
sv: Vyer

en: Headline
sv: Rubrik

en: Dates
sv: Datum

en: Body text
sv: Brödtext

en: Field mappings
sv: Fältmappningar

en: Media Image
sv: Mediabild
