Views TimelineJS integration (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Tag
tr: Etiket

en: None
tr: Hiçbiri

en: Views
tr: Görünümler

en: Text
tr: Metin

en: Dates
tr: Tarihler

en: Field mappings
tr: Alan eşlemeleri

en: Media Image
tr: Medya Resmi
