Views TimelineJS integration (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Tag
hi: अंकितक

en: None
hi: कोई नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Views
hi: द्रश्य

en: Text
hi: लेख

en: Media Image
hi: मीडिया छवि
