Views TimelineJS integration (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Tag
ja: タグ

en: None
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Views
ja: ビュー

en: Text
ja: テキスト

en: Dates
ja: 日付

en: Field mappings
ja: フィールドマッピング

en: Media Image
ja: メディア画像
