Views TimelineJS integration (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Tag
ar: وسم

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: Text
ar: نص

en: Dates
ar: التواريخ

en: Media Image
ar: صورة الوسائط
