Views TimelineJS integration (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Tag
be: Тэма

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Text
be: Тэкст

en: Dates
be: Даты
