Views TimelineJS integration (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Tag
cs: Štítek

en: None
cs: Žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Dates
cs: Data
