Views TimelineJS integration (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Tag
el: Ετικέτα

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Text
el: Κείμενο

en: Dates
el: Ημερομηνίες
