Views TimelineJS integration (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Tag
fa: برچسب

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: Text
fa: متن

en: Headline
fa: عنوان

en: 1
fa: ۱

en: Dates
fa: تاریخ‌ها
