Views TimelineJS integration (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Text
gu: લખાણ

en: 1
gu: ૧

en: Dates
gu: તારીખો
