Views TimelineJS integration (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Tag
ml: ടാഗ്

en: None
ml: ഇല്ല

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
