Views TimelineJS integration (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Tag
nl: Label

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: Text
nl: Tekst

en: Satellite
nl: Satteliet

en: Hybrid
nl: Hybride

en: Dates
nl: Datums

en: General configuration
nl: Algemene instellingen

en: Terrain
nl: Terrein

en: Field mappings
nl: Veld toewijzingen
