Views TimelineJS integration (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Tag
sk: Značka

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Dates
sk: Dátumy

en: Body text
sk: Text tela

en: Field mappings
sk: Mapovania polí
