Views TimelineJS integration (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Tag
te: ట్యాగు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Dates
te: తేదీలు
