Views TimelineJS integration (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Tag
vi: Thẻ

en: None
vi: Không có

en: Default
vi: Mặc định

en: Text
vi: Văn bản

en: Dates
vi: Ngày
