Views TimelineJS integration (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Tag
az: Teq

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Text
az: Mətn

en: Dates
az: Tarixlər
