Views TimelineJS integration (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Dates
bo: ཚེས་གྲངས
