Views TimelineJS integration (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Text
da: Tekst

en: Satellite
da: Satellit

en: Headline
da: Overskrift

en: Dates
da: Datoer

en: Post Date
da: Oprettelsesdato

en: General configuration
da: Generel konfiguration

en: Body text
da: Brødtekst

en: Field mappings
da: Feltkoblinger
